Close
Buiten vlaggen
Buiten vlaggen Er zijn 9 producten.
Resultaat 1 - 9 van 9 items
Resultaat 1 - 9 van 9 items

Gepersonaliseerde vlag en reclamebanner voor een buitententoonstelling

Een binnen- of buitenreclamevlag of vlam is een zeer effectief middel om een merk of bedrijf te promoten. Deze promotiebanners worden naar uw wens gepersonaliseerd. Met zijn hoge vorm kan een vlag een uitdaging zijn om bekendheid op te bouwen. Een vlag is een eenvoudige maar effectieve communicatieoplossing.

De ideale installatie voor een reclamevlag is buiten, het geeft een grote impact en zichtbaarheid dankzij de weerstand van het zeil en het grote printoppervlak, gedrukt in high definition.

Profiteer van de vaardigheden en ervaring van ons team die beschikbaar zijn voor onze klanten en waar voor hun geld bieden. Slechts een paar klikken om uw eigen te maken buiten vlag.

Wat zijn de bijdragen van reclamevlaggen?

Een van de belangrijkste redenen voor het gebruik van a buiten vlag is zijn flexibiliteit. Dit communicatiemedium kan overal worden gebruikt en kan overal worden geïnstalleerd, waardoor het een ideale keuze is voor buitenreclame. Een verenvlag is een geweldig ontwerp als je de aandacht wilt vestigen op een bepaalde locatie.

Het andere voordeel van het kiezen voor een reclamevlag is de lage kostprijs. Naast zijn lichtheid onderscheidt hij zich door zijn lage prijs van andere steunen. Wat betekent dat dit product uw portemonnee niet zal verpesten. Het gebruik van deze vlag stelt u in staat uw verkopen, evenementen of merken te promoten. Als u op zoek bent naar een visueel indrukwekkende advertentie, overweeg dan de aangepaste banner.

Reclamevlaggen zijn ideaal voor winkellocaties omdat ze gemakkelijk uw merkboodschap overbrengen. U kunt de vlag personaliseren met uw logo en slogan, hij is duurzaam en bestand tegen barre weersomstandigheden (wind, regen, sneeuw). Het kan ook de zichtbaarheid van uw kleur vergroten. Ze zijn ook zeer effectief in het communiceren van de sterke punten, de belangrijkste verkoopargumenten en andere kenmerken van uw bedrijf. Een buiten vlag is gecreëerd om potentiële klanten aan te trekken.

Een veelvoud aan keuzes voor buitenvlaggen voor uw zichtbaarheid

Bij Abcprint vindt u een ruime keuze aan vlaggen die perfect zijn voor buitendisplays. Verschillende vormen, maten, kleuren zijn beschikbaar. Kies wat het beste bij je past, bijvoorbeeld:

- Vlag voor auto: de stoffen sluier is van polyester 110 grs/m². De vlag is brandveilig. Deze vlag is alleen op de voorkant bedrukt of op de voor- en achterkant in vier kleuren met sublimatie-inkten of directe pantone en is wasbaar in de machine op 30°. De afmeting van de vlag is 35 x 24 cm.

- Reclamevlag met telescopische mast: de hoogte van de mast is 7 meter. Om de stabiliteit van de vlag te garanderen, wordt er een verwijderbare voet meegeleverd om te vullen met water of zand. De bedrukking van de vlag is vierkleurig op de voorkant en de achterkant is transparant. Zeilen in 100% polyester weegt 110 gr/m². De vlagafwerkingen zijn genaaide zoom, verstevigingstape en oogjes. Verpakt in een draagtas bij levering.

- De Oriflamme / Windflag Tucan: met PRO aluminium mast - diameter 25 mm. Twee opties om uit te kiezen: standaard vlag bedrukt met sublimatie op het 115g/m² polyester zeil, bedrukking op de voorkant en de achterkant wordt gezien in transparantie of Dubbelzijdige vlag (onafhankelijke afbeeldingen aan beide zijden, identiek of verschillend) - bedrukt met UV-LED op stof blockout 350gr. Beschikbare maten zijn small, medium, large en x-large.

- Windvlag / Oriflamme-accessoires: vierkante voetplaten van 4 kg tot 12 kg, een roterend systeem, een platte kruisvoet, een buisvormige kruisvoet, een boei, een watertankbasis, een standaard stalen punt, een versterkte stalen spike, een schroefsokkel, een schroefsokkel, een wandsokkel - 45° met draaisysteem, een wand- of vloersokkel - 90° met roterend systeem, een draagtas.

Er zijn er veel op onze site, bezoek daarom https://abcprint.shop om meer te weten te komen.

Creëer uw buitenvlag in slechts een paar klikken

U kunt uw . bestellen buiten vlag (klassieke vlag, trapeziumbanner, traan, rechthoekig) op onze online verkoopsite. Klik op het product en vul het contactformulier in. Ons team zal u een snelle feedback sturen. Als de prijsopgave bij u past, kunt u ons een vectorbestand sturen met uw logo, uw slogan of reclameboodschappen. We maken dan een sjabloon. Als het goed is gaan we direct over tot de totstandkoming van je bestelling.

Signalétique

Reclame-artikelen

Textile publicitaire

iMPRIMERIE

PayPal

Close